Mistrovské utkání muži - neděle 24.3. 10:00
SK Zlechov - FC Malenovice
Mistrovské utkání dorost - sobota 23.3. 15:00
SK Záhorovice - SK Zlechov/TJ Osvětimany
Přípravné utkání - neděle 17.3. 15:00 hřiště SK Zlechov
SK Zlechov - SK Březnice 2 : 1 (2 : 1)
Branky: 8. Duchtík, 30. Salinger - 15.
Sestava SK Zlechov: Červinka - Kedra F., Bělaška, Golian, Šmíd - Velcr (57. Kohout), Salinger (52. Jurča), Machala, Vaněk T. (64. Malina), Daněk (62. Dvorský) - Duchtík (19. Němčický Martin)
Trenér: Matoušek Libor
Pohár OFS dorost čtvrtfinále - neděle 17.3. 10:00
SK Zlechov/TJ Osvětimany - TJ Sokol Huštěnovice/TJ Traplice 8 : 0 (5 : 0)
Branky: 2., 22. Deutsch, 42., 79. Bedroš, 12. Němčický Michal, 40. Němčický Martin, 67. Kohout, 80. Musiol
Přípravné utkání - neděle 10.3. 15:00 hřiště SK Zlechov
SK Zlechov - TJ Jiskra Strážnice 4 : 2 (2 : 0)
Branky: 2. Bělaška, 44., 70., 81. Deutsch - 47., 54.
Sestava SK Zlechov: Červinka (46. Hrdina) - Šmíd, Bělaška (70. Kohout), Golian, Duchtík (70. Dvorský) - Kedra F. (70. Daněk), Vaněk H. (29. Deutsch, 85. Němčický Michal), Machala (54. Němčický Martin), Vaněk T. (76. Jurča), Hradil (85. Talášek) - Salinger
Trenér: Matoušek Libor
Přípravné utkání - sobota 2.3. 14:00 UT Strážnice
SK Zlechov - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 5 : 3 (2 : 2)
Branky: 27. Vaněk T., 38. Vaněk H., 56., 87. Kedra F., 76. Salinger - 13., 37., 83.
Sestava SK Zlechov: Červinka (46. Hrdina) - Hradil, Golian, Kohout (46. Dvorský), Šmíd - Kedra F., Vaněk H. (70. Kohout), Machala (56. Jurča), Vaněk T. (70. Duchtík), Salinger (76. Němčický Michal) - Deutsch (54. Daněk)
Trenér: Matoušek Libor
Přípravné utkání - sobota 17.2. 12:00 UT Luhačovice
SK Zlechov - TJ Sokol Nevšová 2 : 7 (0 : 2)
Branky: 68., 87. Deutsch - 3., 9., 48., 52., 54., 80., 90.
Sestava SK Zlechov: Červinka (46. Hrdina) - Kedra F., Bělaška (54. Machala), Golian, Dvorský (57. Jurča) - Němčický Martin (64. Deutsch), Vaněk H., Machala (46. Zdráhal), Vaněk T., Daněk (46. Duchtík) - Deutsch (46. Němčický Michal)
Trenér: Matoušek Libor
Sponzoři SK Zlechov
OBEC ZLECHOV | FAMES, spol. s r.o. |
STAVSPEKTRUM | A-ORTO s.r.o. |
RACE AIRCEAFT s.r.o. | CYPRE JaJ s.r.o. |
PELETY KUNOVICE | ALUCAST s.r.o. |
OČNÍ OPTIKA CAIROO | VODO-TOPO Denis Hrdina |
AGRO ZLECHOV | KAMENOSOCHAŘSTVÍ - Vladimír Novák |
MAXIS a.s. | AUTODOPRAVA František Ryška |
ARAVER CZ, s.r.o. | KOVOSTEEL Rycycling, s.r.o. |
OČNÍ OPTIKA LESA, s.r.o. | ŘEZNICTVÍ U TŘÍ LVŮ - Jakub Polášek |